Samodzielny Księgowy

Location
Bolesławiec
Posted
21 Oct 2020
Closes
20 Nov 2020
Ref
/103/10/2020/KB
Job role
Accountant
Full time
Experience level
Qualified accountant
Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko
Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy
Zakres obowiązków:
  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz prowadzenie ewidencji księgowej,
  • kontrolę poprawności zapisów na kontach,
  • udział w bieżących rozliczeniach podatkowych (w tym VAT (JPK), CIT, inne podatki),
  • udział w bieżącej sprawozdawczości dla potrzeb GUS, Ustawy o rachunkowości,
  • księgowanie oraz kontrola poprawności księgowań transakcji krajowych oraz zagranicznych
  • aktywny udział w zamknięciach miesiąca
  • księgowanie rezerw
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości),
  • znajomość zasad i przepisów z zakresu CIT, podatku VAT oraz rachunkowości,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, dokładność, rzetelność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • znajomość programu MS Excel oraz SAP
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2
Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • dodatek do dojazdów
  • duże możliwości rozwoju zawodowego