Samodzielna księgowa

Location
Wrocław
Posted
16 Oct 2020
Closes
16 Nov 2020
Ref
/88/10/2020/KS
Job role
Accountant
Full time
Experience level
Qualified accountant

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla Naszego Klienta, firmy z sektora usługowego o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodne z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • prowadzenie książek przychodów i rozchodów
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • kontrola należności oraz płatności dla kontrahentów
  • sprawdzenie i weryfikacja dokumentów księgowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości w biurze rachunkowym)
  • znajomość zasad i przepisów z zakresu CIT, podatku VAT oraz rachunkowości,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, dokładność, rzetelność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • dobra znajomości EXEL-a,

Nasz Klient oferuje:

  • możliwości rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku w przyjaznym i doświadczonym zespole specjalistów

For further information, and to apply, please visit our website via the “Apply” button below.