Controlling Manager

Location
Świdnica
Posted
15 Oct 2020
Closes
13 Nov 2020
Ref
70/10/2020/KS
Full time
Experience level
Manager

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuję aktualnie osoby na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za całość controllingu plantu
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Analiza odchyleń, nadzór nad działaniami korygującymi
  • Przygotowywanie budżetu rocznego
  • Wdrażanie narzędzi (BI) oraz automatyzacji
  • Udział w międzynarodowych projektach

Wymagania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość IFRS (znajomość US GAAP będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań BI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet konkurencyjnych benefitów
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego