Investment Manager

Location
Warszawa
Posted
12 Oct 2020
Closes
09 Nov 2020
Ref
/76/08/2020/JJ
Full time
Experience level
Manager
Dla naszego Klienta, dużego funduszu inwestycyjnego, poszukujemy kandydata na stanowisko
Główne obowiązki:
  • Planowanie inwestycyjne mające na celu rozwój i rozbudowę obecnego portfela
  • Budowanie strategii M&A dla wszystkich spółek w portfelu
  • analiza rynku i ocena ryzyka prowadzonych inwestycji
  • sprawne przygotowywanie i przeprowadzanie fuzji i przejęć (od negocjacji po zamknięcie procesu)
  • Kontakt z doradcami i ekspertami branżowymi oraz koordynowanie ich prac
  • budowanie modeli finansowych i ich analiza
  • przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej dla inwestorów, aktywne uczestniczenie w spotkaniach
  • Tworzenie prezentacji z wnioskami dla zarządu
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w samodzielnym przeprowadzeniu procesu przejęcia lub fuzji od początku do końca (bankowość investycyjna, consulting)
  • Wykształcenie wyższe finansowe
  • Znajomność narzędzi Bussiness Intelligence (np. Excell, VBA)
  • Komunikatywny język angielski
  • umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
  • umiejętność planowania i organizowania pracy pod presją czasu
  • umiejętności negocjacyjne
  • myślenie strategiczne,niezależność i zwracanie uwagi na szczegóły
  • Biegłość w obsłudze danych rynkowych (np. Bloomberg, FactSet, Mergermarket).
  • Certyfikacja ACCA / CFA / MBA będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w zgranym zespole
  • strategiczne stanowisko i realny wpływ na rozwój grupy
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
  • ciekawy pakiet premiowy