Head of Accounting

Location
Gdynia
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
22 Sep 2020
Closes
15 Oct 2020
Ref
90/05/2020/MB
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Director

Konsultant prowadzący: Michał Borkowski

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla Naszego Klienta, firmy z branży usługowej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prowadzeniem pełnej księgowości spółki
  • Realizacja czynności związanych z zamknięciem miesiąca
  • Sprawozdawczość finansowa
  • Nadzorowanie oraz monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz określanie ryzyk w obszarze podatków
  • Obsługa kilkudziesięciu spółek
  • Księgowanie wybranych transakcji
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, US, audytorzy)
  • Wdrażanie niezbędnych narzędzi pracy
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • Bieżąca współpraca z Zarządem oraz wsparcie dla innych działów firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość, Ekonomia)
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w sektorze usługowym)
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem
  • Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu klasy ERP

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w miejscu zatrudnienia