Commercial Controller

Location
Łódź
Posted
17 Sep 2020
Closes
17 Oct 2020
Ref
129/09/2020/DP
Full time
Experience level
Qualified accountant

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego Klienta, lidera w branży retail, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu oraz analiza kluczowych wskaźników wydajności
  • Wsparcie techniczne oraz analityczne innych członków zespołu
  • Przygotowywanie rozwiązań biznesowych w oparciu o narzędzia i metody analityczne pozwalających na optymalizacje działań w różnych obszarach sprzedaży, między innymi w zakresie podejmowania konkretnych decyzji biznesowych
  • Kontrola i analiza wyników poszczególnych unitów
  • Udział w optymalizacji i przygotowywaniu nowych modeli, narzędzi raportowych oraz analitycznych, wspomagających procesy decyzyjne w firmie
  • Kontrola procesów finansowych oraz poprawności dokumentacji
  • Kontrola jakości, terminowości i skuteczności procesu prognozowania
  • Wdrażanie i rozwijanie narzędzi kontrolingowych
  • Trafne określanie krótko i długoterminowego forecastu sprzedaży

Idealny kandydat to osoba, która:

  • Posiada minimum 1 rok doświadczenia w kontroli procesów finansowych
  • Jest przedsiębiorcza, proaktywna i kreatywna z jasno określoną wizją
  • Potrafi dostarczać rozwiązania i patrzeć w przyszłość
  • Posiada zaawansowaną znajomość Excela (znajomość SQL będzie dodatkowym atutem)
  • Jest świadoma możliwości narzędzi analitycznych

Oferujemy:

  • Różnego rodzaju szkolenia
  • Opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Dodatkowe benefity