Accountant

Location
Jawor
Posted
08 Sep 2020
Closes
08 Oct 2020
Ref
107/08/2020/KS
Job role
Accountant
Full time
Experience level
Qualified accountant

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Accountant

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Nadzór nad księgą główną
  • Księgowanie faktur przychodzących, jak i wychodzących
  • Przygotowywanie sprawozdań miesięcznych, jak i rocznych
  • Kalkulacja rezerw, nadzór nad budżetem i prognozami
  • Zarządzanie należnościami i zobowiązaniami
  • Nadzór na payroll, współpraca z zewnętrznym dostawcą

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość, Ekonomia)
  • Min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość programu Excel

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów