Księgowa

2 days left

Location
Świdnica
Posted
03 Sep 2020
Closes
03 Oct 2020
Ref
13/09/2020/KS
Job role
Accountant
Full time
Experience level
Qualified accountant

Konsultant prowadzący: Karina Starosta

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Księgowy/Księgowa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie środkami trwałymi
  • księgowanie faktur zakupowych (krajowych oraz zagranicznych)
  • przygotowywanie dokumentacji środków trwałych: dokumenty zwiększeń, zmniejszeń, zmiana wartości
  • naliczanie amortyzacji
  • sporządzanie i kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym w systemie
  • zarządzanie kontem inwestycji
  • bieżąca kontrola oraz rozwiązywanie problemów dotyczących księgowanych środków trwałych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży automotive
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programu Excel
  • mile widziana znajomość programu Oracle
  • dokładność, sumienność, rzetelność
  • proaktywność w działaniu
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • otwartość, komunikatywność, a także zaangażowanie w powierzone obowiązki

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego