F&A Specialist with German

Location
Gdańsk
Posted
27 Aug 2020
Closes
27 Sep 2020
Ref
78/12/2019/IW
Full time
Experience level
Qualified accountant

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Obowiązki:

  • codzienny (mailowy i/lub telefoniczny) kontakt w języku niemieckim i angielskim z klientami zewnętrznymi lub wewnętrznymi (w zależności od projektu)
  • analiza dokumentów i przygotowywanie raportów
  • poszukiwanie możliwości upraszczania, standaryzacji i ulepszania procesów
  • zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi w ramach uzgodnionych wskaźników

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie minimum B2
  • ok. roczne doświadczenie w obszarze F&A
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera tj. Ms Office, doświadczenie w pracy na systemie ERP
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • chęć rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • szkolenia wewnętrzne
  • pracę w miłej atmosferze, w dynamicznym środowisku