AR Accountant with French

Location
Łódź
Posted
24 Aug 2020
Closes
21 Sep 2020
Ref
/115/05/2020/IW
Full time
Experience level
Qualified accountant

Dla naszego klienta szukamy osób na stanowisko:

Zadania:

  • rozliczanie płatności od klientów
  • monitoring należności
  • przygotowanie i analiza danych do ustalenia limitów kredytowych klientów
  • uzgadnianie sald z klientami
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • raportowanie wewnętrzne
  • proponowanie usprawnień w procesach
  • wsparcie dla pozostałych członków zespołu

Wymagania:

  • dobra znajomość j. francuskiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (lub w trakcie studiów)
  • min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienia umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz preferencyjną ofertę pakietu medycznego PZU, program nagród jubileuszowych, dofinansowanie do urlop wypoczynkowego, karty podarunkowe na Święta)
  • profesjonalne szkolenie wdrażające oraz wsparcie i pomoc przełożonego