Analityk ds monitoringu zgodności i kontroli

Recruiter
CPL JOBS Sp. z o.o.
Location
Kraków, małopolskie
Posted
01 Jun 2017
Closes
08 Jun 2017
Job role
Accountant

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży zarządzania i technologii, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Analityk ds. monitoringu zgodności i kontroli

Szukasz satysfakcjonującej i pełnej wyzwań pracy?
Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku?
Stawiasz na rozwój?
Nie czekaj - aplikuj!

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • opracowanie metodologii i monitorowanie procesu audytu,
  • przeprowadzanie wewnętrznego audytu,
  • identyfikacja problemów oraz usprawnianie procesów,
  • opracowywanie raportów dla pracowników oraz klientów firmy,
  • bieżąca współpraca z klientami oraz prezentacja wyników przeprowadzonych audytów,
  • nadzorowanie pracy zespołu,
  • uczestniczenie w procesie rozwiązywania problemów.

Wymagania:

  • co najmniej 4 lata doświadczenia w obszarze finansów i rachunkowości (w tym min. 2 lata doświadczenia w spółce audytorskiej, audytu wewnętrznego lub w kontrolach wewnętrznych)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1),
  • znajomość obsługi MS PowerPoint oraz MS Excel,
  • mile widziana znajomość systemu Oracle,
  • posiadanie kwalifikacji księgowych (zakończonych lub w toku), np. CIA, ACCA, CPA,
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • doświadczenie w zadządzaniu zespołem oraz obsłudze klienta,
  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • dostępność na wyjazdy służbowe,
  • gotowość do pracy w elastycznych godzinach (np. wcześnie rano, późnym wieczorem) gdy będzie taka potrzeba,
  • chęć rozwoju w strukurach międzynarodowej firmy.

Oferujemy:

  • możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy,
  • działanie zgodnie z filozofią Lean Six Sigma,
  • program szkoleń wrdożenieniowych dla nowych pracowników,
  • szkolenia i treningi rozwijające Twój potencjał,
  • możliwość uczestnicta w inicjatywach Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu,
  • pakiet świadczeń socjalnych obejmujących między innymi prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane tą ofertą, zachęcamy do przesłania CV w języku angielskim, na adres mailowy: Joanna.Bober@cpljobs.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.