UHY ECA (AE)

Młodszy Analityk Księgowy

Recruiter
Location
Zabrze, Poland
Salary
To be agreed
Posted
05 Dec 2023
Closes
05 Jan 2024
Approved employers
Approved employer
Full time

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym
  • dekretowanie i bieżące księgowanie dokumentów zgodnie z polskimi przepisami
  • uczestniczenie w procedurach zamknięcia okresu księgowego
  • uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych i raportów dla Klientów firmy
  • uczestniczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych m.in. GUS, NBP
  • codzienny kontakt z przedstawicielami klienta z języku polskim oraz języku angielskim
  • udział w projektach mających na celu usprawnienie procesów księgowych oraz ich digitalizację

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe lub studenci kierunków ekonomicznych (preferowane kierunki: rachunkowość, audyt/rewizja, finanse, analityk finansowy, ekonometria, informatyka) lub absolwenci liceum/technikum ekonomicznego
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • chęć rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnej księgowości nastawionej na digitalizację procesów oraz analizę danych finansowo-księgowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, sumienność i rzetelność
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i otwartość na  pracę w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
  • zainteresowanie digitalizacją, programowaniem i wykorzystaniem nowych technologii w finansach i księgowości
  • mile widziana znajomość PowerBI lub innego systemu business intelligence
  • mile widziana znajomość programów finansowo-księgowych;
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie z zakresu księgowości, kontrolingu, czy audytu sprawozdań finansowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • jeżeli jesteś studentem - możliwy niepełnym wymiar czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach nowoczesnej księgowości oraz kontrolingu;
  • możliwość współpracy z klientami międzynarodowymi;
  • szkolenia merytoryczne;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • dwa dodatkowe dni wolne od pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Forma kontaktu:

CV proszę przesłać na adres: kariera@uhy-pl.com

W tytule maila proszę podać stanowisko oraz miasto.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową UHY ECA, której jednostką dominującą jest UHY ECA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa i w której skład wchodzą także UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Tax&Law Steidten Sp. k. i UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

More searches like this