KPMG Česká republika

Tax Assistant - part time - Brno

Location
Brno
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
29 Nov 2023
Closes
21 Dec 2023
Approved employers
Approved employer
Contract type
Contract
Hours
Part time
Experience level
Part qualified

Staňte seadministrativní aodbornou podporou pro naše oddělení daňového poradenství vBrně. Zaměřujeme sezejména naoblast DPH, daň zpříjmů právnických afyzických osob. Nabízíme možnost pro studenty od 3. ročníku VŠ výše askloubení práce přistudiu připolovičním úvazku 50 %.

Co vás čeká?
  • Zajištovat přípravu přiznání kDPH adalších souvisejících výkazů
  • Spolupracovat připřípravě přiznání kdani zpříjmů právnických afyzických osob
  • Vytvářet dílčí reporty azároveň ireporty kontrolovat
  • Podporovat apomáhat kolegům vrámci oddělení daňového poradenství
  • Komunikovat sklienty astarat seo obchodní korespondenci
Co je pro nás důležité?
  • Studujete ideálně 3. nebo 4. ročník VŠ, předchozí praxe vítána, ale není podmínkou
  • Znalost základu DPH ajiných daní je velkou výhodou
  • Dobrou znalost anglického jazyka (slovem ipísmem)
  • Pokročilou znalost práce naPC (MS Office – Excel)
Na co semůžete těšit?
  • kompenzace zapráci konanou nadrámec stanovené pracovní doby
  • možnost získat individuální odměnu zamimořádný výkon
  • příspěvek nacestování, sport, jazyky adalší benefity vkafeterii (dle vlastního výběru)
  • profesní růst apříležitost podílet sena nejrůznějších projektech
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního adatového tarifu
  • teambuildingové, firemní akce aCSR aktivity (např. volné dny napodporu neziskovek)
  • v případě oboustranné spokojenosti možnost pracovního poměru nadobu neurčitou od září 2024

Nástup: 1.2.2024

Uvítáme, pokud nám můžete věnovat 2- 3 dny vtýdnu. Smlouva je nadobu určitou do5.7.2024.

Na vaše přihlášky reagujeme dopár dní, doporučujeme kontrolovat isložku sespamy anevyžádanou poštou.

Jak tobude probíhat, až sepřihlásíte:

Pošleme vám všeobecný test, kterýsi budete moct udělat vklidu doma online. Potom sespolečně domluvíme natermínu osobního setkání. Pak vás už nebudeme napínat, finální rozhodnutí sedozvíte do48 hodin.