Citi EMEA

Ekspert w Dziale Weryfikacji Funduszy Inwestycyjnych (Hybrid)

Recruiter
Citi EMEA
Location
Warsaw, Poland/ Hybrid
Salary
Not disclosed
Posted
05 Jun 2023
Closes
05 Jul 2023
Ref
23627965
Approved employers
Approved employer
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Qualified accountant

Zespół Trustee

jest częścią Securities Services Operations Poland i odgrywa kluczową rolę w nadzorowaniu  funduszy inwestycyjnych oraz emerytalnych, ich poprawności i zgodności z przepisami prawa i statusem prawnym podmiotu w celu ochrony interesów inwestorów  i klientów. Działania opierają się na ścisłej współracy i otwartej komunikacji ze wszyskimi odbiorcami/klientami.

Obowiązki:

  • Identyfikacja nieefektywnych procesów i ryzyk w obszarze BAU i proponowanie zmian, zgłaszanie pomysłów usprawniających pracę zespołu
  • Rola maker – cheker, rozwiazywanie niespójności pomiędzy danymi odzwierciedlonymi przez Citi i dostarczonymi przez klienta.
  • Udział w przygotowaniu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zapewnienie efektywnej współpracy z innymi jednostkami banku, tworzenie i aktualizacja procedur zgodnie ze standardami Citi w celu zapewnienia najwyższej jakości realizacji procesó i procedur
  • Szkolenia pracowników wykraczające poza standardowe zadania i procesy
  • Przygotowywanie raportów i statystyk zarówno na potrzeby klienta jak i zespołu oraz bierząca komunikacja i wsparcie
  • Wsparcie zespołu w sytuacjach niestandardowych, wymagających dużej wiedzy i doświadczenia, przy dużym zrozumieniu rynku i papierów wartościowych
  • Koordynacja onboardingu nowych klientów / procesów / rozwiązań w zespole / dziale
  • Udział w projektach wewnątrz zespołu i na poziomie całej organizacji

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat pracy w obszarze finansów
  • Głębokie zrozumienie zasad funkcjonowania rynku kapitałowego i instrumentów finansowych finansowych
  • Umiejętność logicznego myślenia, łączenia faktów i wyciągania wniosków
  • Biegła znajomość zagadnień wykraczających poza standardowe zadania/procesy
  • Umiejętność zbierania i przygotowywania odpowiednich informacji biznesowych na potrzeby MCA, raportów miesięcznych itp.
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Umiejętność pracy w zespole, w stresie i pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie połączone z coroczną weryfikacją wynagrodzenia oraz uznaniową premią roczną za wyniki
  • Świadczenia socjalne (prywatna opieka zdrowotna, wielokrotnie nagradzany program emerytalny, multisport, ubezpieczenie na życie, dodatek urlopowy, program jubileuszowy, konkurencyjny program macierzyński i ojcowski)
  • Hybrydowy model pracy – z nowoczesnych biur i z domu, elastyczne godziny pracy
  • Praca w przyjaznym, dynamicznym, wspierającym i różnorodnym środowisku – w tym w wielu sieciach o podobnych zainteresowaniach i społecznościach oraz wolontariatach, w które można się zaangażować
  • Ustrukturyzowany proces wdrażania i szeroka oferta szkoleń (np. Udemy, Degreed)
  • Możliwość wpływania na sposób, w jaki wykonujesz swoje zadania - nasze zespoły nieustannie szukają nowych, lepszych sposobów i zachęcamy do wszelkich pomysłów na usprawnienia
  • Nieograniczone możliwości rozwoju w ramach globalnej sieci Citi

Citi is an equal opportunity and affirmative action employer.

Qualified applicants will receive consideration without regard to their race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Citigroup Inc. and its subsidiaries ("Citi”) invite all qualified interested applicants to apply for career opportunities. If you are a person with a disability and need a reasonable accommodation to use our search tools and/or apply for a career opportunity review Accessibility at Citi.