Deloitte Central Europe

Junior Consultant - Accounting & Reporting Advisory

Location
Budapest, Hungary/Hybrid
Salary
As per local standards
Posted
31 May 2023
Closes
30 Jun 2023
Approved employers
Approved employer
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Qualified accountant
Description & Requirements

Kit keresünk
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség (folyamatban lévő is)
  • Analitikus, elemző gondolkodásmód
  • Jó problémafelismerő képesség és megoldásorientált személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Proaktivitás, csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képesség
  • Szakmai angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Pénzügy - számviteli területen szerzett diploma vagy folyamatban lévő tanulmány
  • Könyvelés, számviteli, reporting területén 1-2 év tapasztalat (magyar számvitel és/vagy IFRS)
Amivel foglalkozni fogsz
  • A felmerülő ügyfél igények alapján segítségnyújtás az IFRS sztenderdek értelmezésében
  • Komplex számviteli kérdések megválaszolásának támogatása a Számviteli törvény alapján
  • Tanácsadás az IFRS-ek szerinti jelentés és/vagy IFRS-ek szerinti könyvelés bevezetésében
  • Ügyfeleink számára egyedi és konszolidált beszámolók készítése
  • Az IFRS-ek bevezetésével és alkalmazásával kapcsolatos szabályzatok készítése és karbantartása, jogszabályi változások követése
  • Egyéb IFRS és magyar számviteli tanácsadás
  • Prezentációk és szakmai anyagok készítése senior kollégák támogatásával
  • Lehetőség on-site-advisory jellegű munkákra
Amit kínálunk
  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Gyors szakmai fejlődés lehetősége
  • Fiatalos és motiváló munkakörnyezet, modern iroda
  • Home Office lehetősége
Kiválasztási folyamat

Vegyél részt a kiválasztási folyamatban az otthonod kényelméből.

Amennyiben a tapasztalataid / tanulmányaid megfelelnek a pozícióval szemben támasztott alapelvárásoknak, egy első körös rövid telefonos egyeztetést követően meghívunk egy élő videó interjúra, ahol kollégánkkal ugyanúgy beszélgethetsz, mintha azt egy személyes találkozó keretében tennéd.

A Deloitte-ról

A Deloitte sokféle munkatárs, tapasztalat, iparág, és világszerte 150 országban nyújtott szolgáltatások összessége.Intellektuális kihívás, kiváló karrierkezdés, és lehetőség a folyamatos fejlődésre szakmailag és élettapasztalat terén egyaránt.Csak az első lépést kell megtenned – kattints a jelentkezésre, küldd el a CV-det, vegyél részt a kiválasztási folyamatban, és írjuk alá a szerződést.A Deloitte egyértelműen a legjobb választás számodra.

A csapatról

Az IFRS standardok alkalmazása lehetőséget nyújt a könyvviteli folyamatok hatékonyabbá és egyszerűbbé tételére. Tanácsadóink naprakész és mélyreható ismeretei a témában lehetővé teszik, hogy komplex szolgáltatásokat nyújtva támogassuk ügyfeleinket az IFRS bármely területén.