PKF Consult

Menedżer w Centrum Kontroli Jakości firmy audytorskiej

Recruiter
PKF Consult
Location
Warsaw (PL)
Posted
27 May 2023
Closes
27 Jun 2023
Approved employers
Approved employer
Job role
Audit
Contract type
Contract, Permanent
Experience level
Manager

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i realizacja działań z zakresu kierowania i nadzorowania systemu jakości usług audytorskich oraz innych usług świadczonych przez Spółkę;
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur zapewnienia jakości zgodnie z zasadami przyjętymi w krajowych standardach wykonywania zawodu biegłych rewidentów;
  • Przeprowadzanie kontroli jakości zleceń zgodnie z procedurami;
  • Monitorowanie zgodności funkcjonowania firmy audytorskiej z regulacjami.

Poszukiwane kompetencje:

  • Uprawnienia biegłego rewidenta (min. 3 lata);
  • Doświadczenie w realizacji usług audytorskich (min. 5 lat);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint);
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności w obszarze zarządzania.

Mile widziane:

  • ACCA, CIMA lub inne certyfikaty międzynarodowe;
  • Znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • Hybrydowa forma pracy;
  • Zajęcia językowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich;
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych;
  • Multisport i Multikafeteria;
  • Premia za polecenia pracownicze;
  • Dofinansowanie do okularów;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia;
  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej;
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy;
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym.