Deloitte Central Europe

Senior Consultant - VAT

Location
Budapest/Hybrid
Salary
As per local standards
Posted
18 May 2023
Closes
18 Jun 2023
Approved employers
Approved employer
Job role
Accountant, Tax
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Qualified accountant

Description & Requirements

Kit keresünk

  • szakirányú közgazdasági (számvitel/pénzügy) és/vagy jogi végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • stabil angoltudás
  • célorientáltság, kitartás, nyitottság
  • feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • jó fogalmazó és kommunikációs képesség
  • stressztűrő képesség
  • csapatban való hatékony munkavégzés
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

Amivel foglalkozni fogsz

  • adótanácsadási dokumentáció előkészítése
  • szakmai háttéranyagok gyűjtése, elemzése
  • ügyfélmunkában való aktív részvétel
  • részvételi lehetőség adótechnológia projektekben
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • egyéb adóügyi adminisztráció

Amit kínálunk

  • Izgalmas és változatos projektekben való részvétel
  • Különböző iparágak megismerése
  • Felelősségteljes, értékteremtő munka
  • Jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
  • Személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben, képzés-fejlesztési programokban való részvételi lehetőség

Mit adunk a szakmai fejlődésen túl:

  • Számos csapatépítő esemény, céges síelés
  • Modern eszközök (vállalati laptop és mobiltelefon) használata munkavégzés során
  • Rugalmas munkavégzés és időbeosztás (Home Office)
  • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern és kényelmes munkakörnyezet a Hősök tere és a Városliget mellett, a Deloitte "Az év irodája" díjnyertes központjában

A Deloitte-ról

A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálati, tanácsadási valamint adótanácsadási, vállalati kockázati és jogi szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek több mint 150 országban, több mint 345 ezer munkatárssal.

A csapatról

Adótanácsadó üzletágunk integrált tanácsadási szolgáltatások széles skáláját kínálja, kiemelkedő teljesítményünk elismeréseként 2019-ben elnyertük „Legjobb Magyar Adótanácsadó Vállalat” díjat az International Tax Review döntése alapján.

Közvetett adó szakértőink különféle ügyfeleknek nyújtanak tanácsadást a helyi és nemzetközi forgalmi adózási kérdésekkel kapcsolatban, beleértve az adókulcs meghatározását és a nemzetközi forgalmi adókra vonatkozó előírások ismertetését és segítenek meghatározni, hogy a cég adózási stratégiájának melyik része szorul módosításra.

Ha érdeklődsz a vállalatok működése valamint az adótanácsadás iránt, várjuk jelentkezésedet az alábbi pozícióra!