KPMG Česká republika

Finanční účetní - České Budějovice

Location
České Budějovice
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
23 Mar 2023
Closes
27 Mar 2023
Approved employers
Approved employer
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Qualified accountant

Do našeho týmu hledáme účetní posilu, která se bude starat o české i mezinárodní klienty a každý den řešit jiné účetní případy a situace.

Nabízíme pestrou práci v rozmanitém kolektivu, přátelskou firemní kulturu a možnost hodně se naučit. Jsme součástí celosvětové sítě poradenských společností KPMG a v Česku zaměstnáváme více než 1100 zaměstnanců.

Co vás čeká?

  • svěříme vám vlastní portfolio klientů, o které se budete starat
  • za své klienty budete komunikovat s úřady a dalšími institucemi
  • zároveň pro svěřené klienty budete připravovat reporty
  • budete spolupracovat s juniornějšími kolegy a podělíte se s nimi o znalosti a zkušenosti
  • pokud se na vedení svého portfolia klientů ještě necítíte - nevadí, rádi Vás vše doučíme - možnost rychlého kariérního posunu v budoucnu

Co od vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • alespoň dvouletou zkušenost s účetnictvím
  • znalost účetního programu SAP
  • přehled o účetních zákonech a předpisech
  • přesnost a pečlivost
  • znalost angličtiny (němčina výhodou)
  • znalost MS Office

Na co se můžete těšit?

  • 20 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • profesní růst a příležitost podílet se na nejrůznějších projektech
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • možnost částečné práce z domova
  • teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)

Nástup preferujeme ihned, případně po vzájemné dohodě.

Na vaše reakce odpovídáme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy či nevyžádanou poštou.