PKF Consult

Biegły rewident / Menedżer audytu

Recruiter
PKF Consult
Location
Warsaw (PL); Poznań (PL); Wrocław (PL);
Salary
Posted
23 Mar 2023
Closes
23 Apr 2023
Approved employers
Approved employer
Contract type
Contract, Permanent
Experience level
Qualified accountant, Manager

Obowiązki:

  • Zarządzani portfelem projektów audytorskich;
  • Zarządzanie projektami i zespołami audytorskimi;
  • Koordynacja i nadzór nad prawidłowością i terminowością realizowanych projektów;
  • Bieżąca współpraca z Klientami reprezentującymi różne profile biznesowe;
  • Bieżąca współpraca z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji w ramach projektów interdyscyplinarnych;
  • Sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych projektów audytowych;
  • Raportowanie wyników swoich prac bezpośrednio do przełożonego.

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia Biegłego Rewidenta;
  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • Masz doświadczenie praktyczne w audycie finansowym min. 3 lata;
  • Posiadasz umiejętności w obszarze zarządzania zespołem;
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim lub niemieckim.

Mile widziane:

  • ACCA, CIMA lub inne certyfikaty międzynarodowe.

Oferujemy:

  • Hybrydowa forma pracy;
  • Zajęcia językowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich;
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych;
  • Multisport i Multikafeteria;
  • Premia za polecenia pracownicze;
  • Dofinansowanie do okularów;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia;
  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej;
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy;
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym.