Deloitte Central Europe

Consultant - Global Employer Services

Location
Budapest / Hybrid
Salary
As per local standards
Posted
20 Mar 2023
Closes
20 Apr 2023
Approved employers
Approved employer
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Qualified accountant
Description & Requirements

Kit keresünk
  • Közgazdasági, jogi vagy nemzetközi tanulmányokkal kapcsolatos felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • 0 - 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Excel, Word, PowerPoint magabiztos használata
  • Feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Választékos kommunikáció szóban és írásban, szakmai igényesség

Előny:

  • Egyetemi évek alatt szakkollégiumban, diákszervezetben aktivitás esetversenyeken szerzett tapasztalat, külföldi tapasztalat
  • Adózási témában írt projektmunkák, szakdolgozat
Amivel foglalkozni fogsz
  • Tanácsadó levelek készítése az ügyfelek részére munkavállalói juttatások adózása témákban
  • Nemzetközi foglalkoztatással kapcsolatos adózási tanácsadás (személyi jövedelemadó, társadalombiztosítási járulék)
  • Részvétel munkavállalói/felsővezetői kompenzációs programok kialakításában
  • Multinacionális ügyfeleink számára végzett compliance szolgáltatások felügyeletének támogatása
  • Ügyfélmunkában való aktív részvétel, kapcsolattartás
  • Szenior tanácsadó kollégák munkájának napi szintű támogatása
Amit kínálunk
  • Izgalmas és változatos projektekben való részvétel
  • Felelősségteljes, értékteremtő munka
  • Jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
  • Személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben, képzés-fejlesztési programokban való részvételi lehetőség

Mit adunk a szakmai fejlődésen túl:

  • Számos csapatépítő esemény, céges síelés
  • A legmodernebb eszközök (vállalati laptop és mobiltelefon) használata munkavégzés során
  • Rugalmas munkavégzés és időbeosztás (Home Office)
  • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern és kényelmes munkakörnyezet a Hősök tere és a Városliget mellett, a Deloitte "Az év irodája" díjnyertes központjában
A Deloitte-ról

A Deloitte sokféle munkatárs, tapasztalat, iparág, és világszerte 150 országban nyújtott szolgáltatások összessége.Intellektuális kihívás, kiváló karrierkezdés, és lehetőség a folyamatos fejlődésre szakmailag és élettapasztalat terén egyaránt.Csak az első lépést kell megtenned – kattints a jelentkezésre, küldd el a CV-det, vegyél részt a kiválasztási folyamatban, és írjuk alá a szerződést.A Deloitte egyértelműen a legjobb választás számodra.

A csapatról

A magánszemélyek adózásával foglalkozó csapatunk külföldi és magyar magánszemélyek személyi jövedelemadózással és társadalombiztosítással kapcsolatos ügyeit kezeli, kapcsolatot tartva az ügyfelekkel és a külföldi Deloitte társirodákkal, mindezt a nemzetközi adó- és társadalombiztosítási jogszabályok folyamatos feldolgozásával.