PKF Consult

Młodszy specjalista ds. sprawozdawczości finansowej

Recruiter
PKF Consult
Location
Lublin (PL)
Salary
Posted
21 Feb 2023
Closes
21 Mar 2023
Approved employers
Approved employer
Job role
Accountant, Tax
Contract type
Contract, Permanent
Experience level
Qualified accountant

Zakres obowiązków:

  • analiza i weryfikacja poprawności raportowanych danych,
  • przygotowywanie jednostkowych pakietów konsolidacyjnych,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF,
  • współpraca z audytorem w trakcie trwania audytu finansowego,
  • przygotowywanie raportów i analiz.

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki),
  • minimum roczne doświadczenie w księgowości,
  • bardzo dobra znajomość Excel (zaawansowana znajomość formuł, pivot),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z klientem).

Mile widziane:

  • znajomość VBA, Power Querry.

Oferujemy:

  • Hybrydowa forma pracy;
  • Zajęcia językowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich;
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych;
  • Multisport;
  • Premia za polecenia pracownicze;
  • Dofinansowanie do okularów;
  • Świadczenia urlopowe;
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia;
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy;
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym.

More searches like this