Deloitte Central Europe

Junior (Frissdiplomás) Számviteli Tanácsadó - Accounting & Reporting Advisory

Location
Budapest, Hungary/ Hybrid
Salary
As per local standards
Posted
26 Jan 2023
Closes
15 Feb 2023
Approved employers
Approved employer
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Entry level, Graduate scheme
Description & Requirements

Kit keresünk
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség (folyamatban lévő is)
  • Analitikus, elemző gondolkodásmód
  • Jó problémafelismerő képesség és megoldásorientált személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Proaktivitás, csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képesség
  • Szakmai angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Pénzügy - számviteli területen szerzett diploma vagy folyamatban lévő tanulmány
  • Könyvelés, számviteli, reporting területén 1-2 év tapasztalat (magyar számvitel és/vagy IFRS)
Amivel foglalkozni fogsz
  • A felmerülő ügyfél igények alapján segítségnyújtás az IFRS sztenderdek értelmezésében
  • Komplex számviteli kérdések megválaszolásának támogatása a Számviteli törvény alapján
  • Tanácsadás az IFRS-ek szerinti jelentés és/vagy IFRS-ek szerinti könyvelés bevezetésében
  • Ügyfeleink számára egyedi és konszolidált beszámolók készítése
  • Az IFRS-ek bevezetésével és alkalmazásával kapcsolatos szabályzatok készítése és karbantartása, jogszabályi változások követése
  • Egyéb IFRS és magyar számviteli tanácsadás
  • Prezentációk és szakmai anyagok készítése senior kollégák támogatásával
  • Lehetőség on-site-advisory jellegű munkákra
Amit kínálunk
  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Gyors szakmai fejlődés lehetősége
  • Fiatalos és motiváló munkakörnyezet, modern iroda
  • Home Office lehetősége
Kiválasztási folyamat

  • 🛋️ Vegyél részt a kiválasztási folyamatban az otthonod kényelméből.
  • 💻 Amennyiben a tapasztalataid / tanulmányaid megfelelnek a pozícióval szemben támasztott alapelvárásoknak, egy első körös rövid telefonos egyeztetést követően meghívunk egyélő videó interjúra, ahol kollégánkkal ugyanúgy beszélgethetsz, mintha azt egy személyes találkozó keretében tennéd.

A Deloitte-ról
A Deloitte sokféle munkatárs, tapasztalat, iparág, és világszerte 150 országban nyújtott szolgáltatások összessége.Intellektuális kihívás, kiváló karrierkezdés, és lehetőség a folyamatos fejlődésre szakmailag és élettapasztalat terén egyaránt.Csak az első lépést kell megtenned – kattints a jelentkezésre, küldd el a CV-det, vegyél részt a kiválasztási folyamatban, és írjuk alá a szerződést.A Deloitte egyértelműen a legjobb választás számodra.
A csapatról

Az IFRS standardok alkalmazása lehetőséget nyújt a könyvviteli folyamatok hatékonyabbá és egyszerűbbé tételére. Tanácsadóink naprakész és mélyreható ismeretei a témában lehetővé teszik, hogy komplex szolgáltatásokat nyújtva támogassuk ügyfeleinket az IFRS bármely területén.