PKF Consult

Specjalista ds. rachunkowości finansowej i zarządczej

Recruiter
PKF Consult
Location
Warsaw (PL)
Posted
16 Jan 2023
Closes
16 Feb 2023
Approved employers
Approved employer
Job role
Accountant
Contract type
Contract, Permanent
Experience level
Qualified accountant

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych,
  • udział w budżetowaniu dla Grupy PKF,
  • udział w raportowaniu zarządczym dla Grupy PKF,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • przygotowywanie i nadzór nad wykonywaniem budżetu, analiz odchyleń,
  • aktywny udział we wdrażaniu/rozwoju narzędzi IT,
  • przygotowywanie okresowych raportów (tygodniowych/miesięcznych),
  • wspieranie pozostałych procesów w dziale kontrolingu.

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse),
  • dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie rachunkowości,
  • doświadczenie w dziale księgowości lub/i w dziale kontrolingu,
  • doświadczenie w raportowaniu zarządczym lub/i w procesach budżetowania,
  • doświadczenie we wdrożeniach lub/i administrowaniu bieżącym w ustawieniach systemu finansowo-księgowym typu ERP,
  • znajomość minimum jednego systemu finansowo-księgowego typu ERP,
  • zaawansowana znajomość MS Excel,
  • znajomość angielskiego lub/i niemieckiego (na poziomie B2).

Mile widziane:

  • znajomość Comarch ERP Optima,
  • znajomość MS Dynamics NAV,
  • znajomość VBA,
  • znajomość Jet Reports.

Oferujemy:

  • Hybrydowa forma pracy;
  • Zajęcia językowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich;
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych;
  • Multisport;
  • Premia za polecenia pracownicze;
  • Dofinansowanie do okularów;
  • Świadczenia urlopowe;
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia;
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy; Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym.