PKF Consult

Manager / Managerka ds. rachunkowości zewnętrznej

Recruiter
PKF Consult
Location
Gdańsk (PL)
Salary
11.000 - 17.000 PLN
Posted
22 Apr 2024
Closes
22 May 2024
Approved employers
Approved employer
Contract type
Contract, Permanent
Experience level
Manager

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą zespołu, delegowanie zadań i nadzór nad projektami;
  • realizowanie projektów księgowych (sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych  i inne);
  • reprezentowanie klientów w kontaktach z urzędami skarbowymi, audytorami oraz instytucjami publicznymi;
  • kontakt i utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • doświadczenie: 3 lata na podobnym stanowisku oraz 2 lata w samodzielnym zarządzaniu projektami, a także doświadczenie w zarządzaniu zespołem i sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawnych w zakresie pełnej księgowości i podatków (ustawa CIT/ VAT, Ustawa o rachunkowości);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • odpowiedzialność, umiejętność organizacji zadań, ustalania priorytetów – praca z kilkoma projektami jednocześnie;
  • wykształcenie wyższe -rachunkowość;
  • komunikatywność;
  • znajomość programów komputerowych: Symfonia, Optima lub pokrewnych, a także MS Office – w szczególności Excel.

Oferujemy:

  • Hybrydowa forma pracy;
  • Zajęcia językowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich;
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych;
  • Multisport;
  • Premia za polecenia pracownicze;
  • Dofinansowanie do okularów;
  • Świadczenia urlopowe;
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia;
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy;
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym.