KPMG Česká republika

Tax Delivery Centre - Brno - asistent na poloviční úvazek

Location
Brno
Salary
Competitive salary + benefits
Posted
07 Dec 2022
Closes
06 Jan 2023
Approved employers
Approved employer
Contract type
Permanent
Hours
Part time
Experience level
Part qualified

Staňte se administrativní a odbornou podporou pro naše oddělení daňového poradenství v Brně. Zaměřujeme se zejména na oblast DPH, daň z příjmů právnických a fyzických osob. Nabízíme možnost pro studenty od 3. ročníku VŠ výše a skloubení práce při studiu při polovičním úvazku 50 %.

Co budete dělat?

  • Zajištovat přípravu přiznání k DPH a dalších souvisejících výkazů
  • Spolupracovat při přípravě přiznání k dani z příjmů právnických a fyzických osob
  • Vytvářet dílčí reporty a zároveň i reporty kontrolovat
  • Podporovat a pomáhat kolegům v rámci oddělení daňového poradenství
  • Komunikovat s klienty a starat se o obchodní korespondenci

Co od vás očekáváme?

  • Studujete ideálně 3. nebo 4. ročník VŠ, předchozí praxe vítána, ale není podmínkou
  • Znalost základu DPH a jiných daní je velkou výhodou
  • Dobrou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Pokročilou znalost práce na PC (MS Office – Excel)

Co můžeme nabídnout?

  • Práci na zkrácený úvazek 20 - 30 hodin týdně
  • Flexibilní pracovní dobu - možnost skloubit práci při studiu
  • Možnost home office
  • Kafetérii
  • Multisport kartu
  • životní pojištění Generali

Nástup preferujeme od února 2023. Pozice je koncipována na dobu určitou do konce června 2023 (s případným prodloužením do budoucna).

Na vaše přihlášky reagujeme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy.