PKF Consult

Koordynator ds. projektów audytorskich

Recruiter
PKF Consult
Warsaw (PL); Gdańsk (PL); Poznań (PL); Wrocław (PL); Lublin (PL); Zielona Góra (PL); Katowice (PL)
Posted
14 Nov 2022
Closes
14 Dec 2022
Approved employers
Approved employer
Job role
Accountant, Audit
Contract type
Contract, Permanent
Experience level
Qualified accountant, Manager

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i koordynowanie audytów finansowych, due diligence oraz innych projektów realizowanych przez zespoły audytorskie;
  • Przegląd wykonanej pracy członków zespołu audytorskiego;
  • Koordynowanie pracy zespołu audytorskiego;
  • Współpraca z kluczowym biegłym rewidentem w realizacji projektów audytorskich;
  • Bieżące raportowanie do kluczowego biegłego rewidenta oraz klientów w zakresie realizowanych projektów;
  • Budowanie i rozwój relacji z Klientami.

Dołącz do nas jeśli:

  • Znasz standardy rachunkowości i rewizji finansowej;
  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w audycie;
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia);
  • Rozpocząłeś proces kwalifikacyjny na biegłego rewidenta;
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel);
  • Jesteś gotowy do pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.

Oferujemy:

  • Hybrydowa forma pracy;
  • Zajęcia językowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich;
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych;
  • Multisport i Multikafeteria;
  • Premia za polecenia pracownicze;
  • Dofinansowanie do okularów;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia;
  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej;
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy;
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym.