PKF Consult

Menedżer ds. rachunkowości zewnętrznej

Recruiter
PKF Consult
Location
Warszawa (PL); Wrocław (PL); Lublin (PL); Zielona Góra (PL)
Posted
14 Nov 2022
Closes
14 Dec 2022
Approved employers
Approved employer
Contract type
Contract, Permanent
Experience level
Manager

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prac związanych z zamykaniem okresów sprawozdawczych,
  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie okresowych raportów zarządczych oraz sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorami,
  • czynny współudział w tworzeniu strategii rozwoju PKF BPO, w tym rozwoju usług rachunkowości zarządczej na rzecz Klientów zewnętrznych,
  • czynny udział w rozwoju usług spółki,
  • udział w spotkaniach sprzedażowych i ofertowaniu usług.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki);
  • Doświadczenie w dziale księgowości lub/i w dziale raportowania (min.5 lat);
  • Doświadczenie na stanowisku menedżerskim (min.2 lata);
  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa w zakresie rachunkowości i podatków;
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.

Mile widziane:

  • Znajomość programów tj. Symfonia, Comarch ERP Optima, Navision, SAP.

Oferujemy:

  • Hybrydowa forma pracy;
  • Zajęcia językowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich;
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych;
  • Multisport;
  • Premia za polecenia pracownicze;
  • Dofinansowanie do okularów;
  • Świadczenia urlopowe;
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia;
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy;
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym.