PKF Consult

Samodzielny księgowy (Supervisor ds. rachunkowości)

Recruiter
PKF Consult
Warszawa; Łódź; Poznań; Wrocław; Gdańsk; Lublin; Częstochowa; Zielona Góra
Posted
14 Nov 2022
Closes
14 Dec 2022
Approved employers
Approved employer
Job role
Accountant
Contract type
Contract, Permanent
Experience level
Qualified accountant, Manager

Zakres obowiązków:

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny koordynowanych projektów,
  • prowadzenie procesu wdrażania outsourcingu u Klienta,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdawczości GUS i NBP,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • kontakt z Klientami w zakresie prowadzonych projektów,
  • kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami oraz innymi instytucjami publicznymi
    w zakresie prowadzonych projektów.

Dołącz do nas jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki),
  • posiadasz około 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
  • dobrze znasz obowiązujące przepisy prawne w zakresie rachunkowości i podatków,
  • posiadasz licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • znasz język angielski w mowie i piśmie (na poziomie min. B2),
  • pracujesz na programach finansowo-księgowych (przede wszystkim Symfonia oraz inne: Comarch ERP Optima, Navision, SAP),
  • masz doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz dobre umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Hybrydowa forma pracy;
  • Zajęcia językowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich;
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych;
  • Multisport;
  • Premia za polecenia pracownicze;
  • Dofinansowanie do okularów;
  • Świadczenia urlopowe;
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia;
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy;
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym.