Deloitte Central Europe

Senior Consultant - VAT

Location
Budapest/Hybrid
Salary
As per local standards
Posted
17 Aug 2022
Closes
13 Sep 2022
Approved employers
Approved employer
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Qualified accountant

Description & Requirements

Kit keresünk

  • szakirányú közgazdasági (számvitel/pénzügy) és/vagy jogi végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • stabil angoltudás
  • célorientáltság, kitartás, nyitottság
  • feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • jó fogalmazó és kommunikációs képesség
  • stressztűrő képesség
  • csapatban való hatékony munkavégzés
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

Amivel foglalkozni fogsz

  • adótanácsadási dokumentáció előkészítése
  • szakmai háttéranyagok gyűjtése, elemzése
  • ügyfélmunkában való aktív részvétel
  • részvételi lehetőség adótechnológia projektekben
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • egyéb adóügyi adminisztráció

Amit kínálunk

  • Izgalmas és változatos projektekben való részvétel
  • Különböző iparágak megismerése
  • Felelősségteljes, értékteremtő munka
  • Jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
  • Személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben, képzés-fejlesztési programokban való részvételi lehetőség

Mit adunk a szakmai fejlődésen túl:

  • Számos csapatépítő esemény, céges síelés
  • Modern eszközök (vállalati laptop és mobiltelefon) használata munkavégzés során
  • Rugalmas munkavégzés és időbeosztás (Home Office)
  • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern és kényelmes munkakörnyezet a Hősök tere és a Városliget mellett, a Deloitte "Az év irodája" díjnyertes központjában

A Deloitte-ról

A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálati, tanácsadási valamint adótanácsadási, vállalati kockázati és jogi szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek több mint 150 országban, több mint 345 ezer munkatárssal.

A csapatról

Adótanácsadó üzletágunk integrált tanácsadási szolgáltatások széles skáláját kínálja, kiemelkedő teljesítményünk elismeréseként 2019-ben elnyertük „Legjobb Magyar Adótanácsadó Vállalat” díjat az International Tax Review döntése alapján.

Közvetett adó szakértőink különféle ügyfeleknek nyújtanak tanácsadást a helyi és nemzetközi forgalmi adózási kérdésekkel kapcsolatban, beleértve az adókulcs meghatározását és a nemzetközi forgalmi adókra vonatkozó előírások ismertetését és segítenek meghatározni, hogy a cég adózási stratégiájának melyik része szorul módosításra.

Ha érdeklődsz a vállalatok működése valamint az adótanácsadás iránt, várjuk jelentkezésedet az alábbi pozícióra!