Deloitte Central Europe

Praktyki w zespole VAT w Doradztwie Podatkowym

Location
Warsaw/Hybrid
Salary
As per local standards
Posted
20 Jul 2022
Closes
19 Aug 2022
Ref
6348
Approved employers
Approved employer
Contract type
Interim
Full time
Experience level
Entry level, Internship

Description & Requirements

Kogo szukamy

O zespole VAT i ścieżce rekrutacji

Dołącz do jednego z największych zespołów VAT w Polsce i doradzaj podmiotom z różnych branż gospodarki. Na praktykach w Deloitte będziesz czynnie uczestniczył w działaniach zespołu! Wraz z naszymi ekspertami będziesz uczył się jak identyfikować ryzyka podatkowe, proponować rozwiązania, których celem jest ograniczenie ryzyka, będziesz uczestniczył w postępowaniach podatkowych, a także asystował przy terminowym i poprawnym wdrażaniu zmian przepisów podatkowych u Klientów.

W czasach, w których podatnicy w większości wspomagani są w rozliczeniach podatkowych przez systemy księgowe, dostarczamy rozwiązania, które mają na celu usprawnienie rozliczeń w tych systemach. Miej realny wpływ!

Wyślij CV i postaw kropkę! :)

  • I etap – zapoznajemy się z Twoją aplikacją
  • II etap – zapraszamy na testy online - analityczne i z j. angielskiego
  • III etap – wybrane osoby zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne (online)

Weź udział w rekrutacji i dołącz do zespołu VAT, jeżeli:

  • jesteś studentką lub studentem 3, 4 lub 5 roku studiów (kierunków: prawo, rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • chcesz się rozwijać w obszarze podatku VAT
  • czujesz się swobodnie z językiem angielskim (w mowie i piśmie)
  • znasz MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • nauka nowych rzeczy sprawia Ci przyjemność
  • masz już za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie podatków/prawa podatkowego - będzie to dla nas dodatkowy atut

Będziesz wspierać nas w następujących zadaniach:

  • wyszukiwanie i wstępne analizowanie informacji z obszaru podatków/prawa podatkowego
  • research informacji spoza obszaru podatków niezbędnych do realizacji prowadzonych projektów
  • rozwiązywanie konkretnych problemów prawno-podatkowych, sporządzanie raportów, opinii, pism do organów podatkowych

Co oferujemy:

  • płatne praktyki (na podstawie umowy zlecenie), które mogą zakończyć się ofertą pracy
  • hybrydowy model pracy – Deloitte Flex
  • wsparcie buddy’ego podczas pierwszych miesięcy
  • przyjacielską i wspierającą atmosferę
  • poznanie najlepszych praktyk, narzędzi, nowych technologii oraz standardów funkcjonowania zespołów w Doradztwie Podatkowym Deloitte
  • rozwój umiejętności miękkich w ramach Deloitte Learning Academy
  • dostęp do inteligentnej i nowoczesnej platformy szkoleniowo – rozwojowej CURA, gdzie znajdują się szkolenia z Linkedin Learning, Udemy, Harvard – Manage Mentor i wiele innych

O Deloitte:

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.