Deloitte Central Europe

Project Manager - Zespól Assurance (ESG)

Location
Warsaw/Hybrid
Salary
As per local standards
Posted
19 Jul 2022
Closes
19 Aug 2022
Approved employers
Approved employer
Full time
Experience level
Manager
Description & Requirements

Kogo szukamy

Nasze wymagania:

  • minimum 4 letnie doświadczenia w doradztwie / analizie procesów / audycie, w tym 2 letnie doświadczenie w raportowaniu niefinansowym
  • bardzo dobra znajomość trendów regulacyjnych UE w obszarze ESG (m.in.: Taksonomia UE)
  • umiejętność analizy regulacji prawnych, wytycznych oraz dostępnych raportów, analiz rynkowych i interpretacji
  • chęć pogłębiania wiedzy w zakresie nowych regulacji pojawiąjących się na rynku w odniesieniu do sprawozdawczości niefinansowej
  • mile widziane doświadczenie w analizie danych
  • wykształcenie wyższe (preferowane studia o profilu finansowo-ekonomicznym, mile widziane dodatkowe studia o profilu prawniczym)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Word, MS Excel oraz MS PowerPoint
  • zaangażowanie w terminowe dostarczanie prac objętych zakresem projektu
  • wysokie umiejętności komunikacyjne

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie i realizacja projektów z zakresu doradztwa ESG i ryzyka klimatycznego, w szczególności w obszarze analizy procesów, raportowania finansowego oraz taksonomii UE
  • prowadzenie i realizacja projektów wsparcia w zakresie analizy procesów, sprawozdań oraz danych klientów pod kątem wymagań taksonomii i kalkulacji KPI oraz wymaganych ujawnień
  • prowadzenie i realizacja projektów weryfikacji raportów niefinansowych

JakoProject Manager w zespole Assurance – Business Assurance będziesz miał możliwość prowadzić i realizować projekty doradcze w zakresie wdrożenia wymogów dot. raportowania niefinansowego (ESG). Będziesz przygotowywał rekomendacje dla klientów dot. kalkulacji KPI oraz wymaganych ujawnień, jak również analizy iraporty dotyczące procesów i kontroli wewnętrznych w obszarze przygotowania danych niefinansowych. Będziesz również tworzyć i rozwijać ofertę produktową wsparcia klientów we wdrożeniu pojawiających się nowych regulacji w zakresie ESG. W przyszłości będziesz również prowadzić i realizować projekty weryfikacji raportów niefinansowych.

Będziesz aktywnie zaangażowany w procesie ofertowania, a następnie planowania, nadzorowania i realizacji poszczególnych faz projektów, jak również raportowania wyników naszych prac i formułowania rekomendacji dla klientów.

Będziesz realizować ciekawe i rozwijające umiejętności projekty doradcze dla polskich i międzynarodowych klientów. Zyskasz możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej poprzez pełen wyzwań proces doradzania dyrektorom finansowym przy różnorodnych kwestiach z obszaru sprawozdawczości niefinansowej, kontroli wewnętrznych i procesów.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych
  • współpracę z ekspertami oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • pracę przy, realizowanych dla różnych klientów z różnych branż, ciekawych projektach związanych z doradztwem w praktycznym zastosowaniu teorii zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, usprawnieniu procesów biznesowych i kontroli wewnętrznych, jak również wsparcia klientów we wdrożeniu nowych regulacji
O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
O zespole

Jako Zespół Assurance – Business Assurance tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Dołącz do naszego zespołu- zapraszamy :)

Ścieżka rekrutacji

Zaaplikuj online, wypełnij testy i spotkaj się z nami.