Shell Business Operations

Księgowy / Księgowa

Location
Krakow (City)
Salary
Not disclosed
Posted
13 Jun 2022
Closes
12 Jul 2022
Ref
R54771
Approved employers
Approved employer
Full time
Experience level
Qualified accountant

The role

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i analiza sprawozdań finansowych dla wybranych spółek według wymagań lokalnych i grupowych
  • Wykonywanie standardowych czynności księgowych i sprawozdawczych zgodnie z terminami
  • Analiza kont bilansowych
  • Monitorowanie, identyfikowanie oraz analizowanie problemów księgowych
  • Zapewnianie jakości oraz weryfikowanie prowadzenia procesów zgodnie z procedurami
  • Zapewnienie terminowego i dokładnego przetwarzania danych i raportowania wyników
  • Zarządzanie i odpowiadanie na zapytania osób zaangażowanych w proces
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zrozumienia, analizy danych
  • Zapewnienie zgodnego z procedurami dokumentowania procesu
  • Aktywne uczestnictwo w pracach zespołu
  • Identyfikowanie obszarów wymagających ulepszeń oraz wprowadzanie usprawnień

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze wymienionym w opisie stanowiska
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze finansów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Dobra praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Zorientowanie na klienta oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Benefity:

  • Dodatek ergonomiczny
  • Prywatne ubezpieczenie oraz opieka medyczna
  • Karta EuroShell
  • Karta Multisport
  • platforma MyBenefit
  • i więcej

Disclaimer:

Please note: We occasionally amend or withdraw Shell jobs and reserve the right to do so at any time, including prior to the advertised closing date. Before applying, you are advised to read our data protection policy. This policy describes the processing that may be associated with your personal data and informs you that your personal data may be transferred to Royal Dutch/Shell Group companies around the world. The Shell Group and its approved recruitment consultants will never ask you for a fee to process or consider your application for a career with Shell. Anyone who demands such a fee is not an authorised Shell representative and you are strongly advised to refuse any such demand. Shell is an Equal Opportunity Employer.

For further information, and to apply, please visit our website via the “Apply” button below.