Ekspert ds. Analiz Branży Produkcyjnej

Location
Warszawa
Wynagrodzenie podstawowe + premia roczna 15-20% rocznego wynagrodzenia
Posted
03 Jun 2022
Closes
03 Jul 2022
Job role
Compliance/risk
Full time
Experience level
Entry level

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Twoje główne zadania:

  • Przygotowanie analiz branżowych dla przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego na potrzeby procesu kredytowego i realizacji strategii banku
  • Analiza prognoz finansowych i weryfikacja techniczna modeli finansowych, przeglądy biznes planów, przygotowanie scenariusza bankowego dla potrzeb procesu kredytowego
  • Przygotowywanie prezentacji branżowych i projektowych dla programów realizowanych w ramach strategii banku
  • Uczestnictwo w grupach (wewnątrz banku i poza) zajmujących się tematyką branży produkcyjnej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość
  • 4-6 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie analizy finansowej spółek produkcyjnych, modelowania finansowego, audytu finansowego, analizy rynku lub strukturyzacji transakcji
  • Inicjatywa, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętności w zakresie zarządzania projektami
  • Rozwinięte umiejętności prezentacji
  • Biegła znajomość programów MS Office – Excel, Word, PowerPoint
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będą certyfikaty ACCA i/lub CFA

To oferujemy:

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum)
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań