EY

Praktyki w dziale Financial Crime - obszar AML

Recruiter
EY
Location
Warsaw-POL
Salary
Not disclosed
Posted
26 May 2022
Closes
26 Jun 2022
Ref
826941
Approved employers
Approved employer
Contract type
Interim
Full time
Experience level
Entry level, Internship

Specjalizujemy się w zagadnieniach dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu (AML/CFT) i posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie w obszarze programów Know Your Customer (KYC), monitorowania transakcji (TM) czy sankcji. W naszej codziennej pracy łączymy wiedzę biznesową, regulacyjną oraz techniczną i świadczymy kompleksowe usługi w ramach lokalnych i globalnych projektów EY w różnych jurysdykcjach.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

W ramach naszego Zespołu Financial Crime realizujemy różnorodne inicjatywy AML/KYC dla globalnych instytucji finansowych.

Twoje główne zadania:

  • Wsparcie operacji AML/KYC w zakresie projektów realizowanych dla instytucji sektora finansowego;
  • Wyszukiwanie i krytyczna analiza zgromadzonych informacji, przygotowanie dokumentacji i zapewnienie zgodności z przepisami i regulacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • Wykonywanie przeglądów okresowych klientów, a także wybranych procedur CDD/EDD;
  • Tworzenie i weryfikacja profili KYC oraz kartotek AML;
  • Analiza i monitoring transakcji, weryfikacja alertów transakcyjnych, etc.

Umiejętności, które wykorzystasz i których poszukujemy:

  • Chęć rozwoju w obszarze AML/CFT;
  • Zdolności analityczne;
  • Znajomość języka angielskiego

Docenimy również:

  • Zainteresowanie w obszarze AML/CFT oraz zapewnienia zgodności regulacyjnej (Compliance) w instytucjach finansowych;
  • Wcześniejsze doświadczenie w instytucji o profilu finansowym lub consultingowym (najchętniej w dziale związanym z AML, KYC i/lub Compliance);
  • Podstawowa znajomość procesów związanych z programem przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML/CFT), w tym proces KYC/CDD/EDD, monitorowania transakcji lub sankcji;
  • Znajomość produktów bankowych;
  • Znajomość innych języków obcych (poza angielskim).

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Posiadasz umiejętności pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Jesteś otwarty na pracę na różnorodnych projektach krajowych i zagranicznych.
  • Chcesz stale się rozwijać, uczyć i kształtować otaczającą nas rzeczywistość

Oferujemy:

  • Udział w rozwojowych projektach przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą
  • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szanse rozwoju osobistego,
  • Zdobywanie różnorodnych doświadczeń w obszarze AML/KYC,

a także:

  • Kwalifikacje i certyfikaty
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Dedykowany Career Counselor
  • Program EY Care & Wellness
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT).

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

W Polsce jest nas ponad 3000, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.