Deloitte Poland

Intern/Analyst - Audit Advisory

Location
Warszawa, Poland
Salary
Not disclosed
Posted
24 Jan 2022
Closes
24 Feb 2022
Approved employers
Approved employer
Contract type
Interim
Full time
Experience level
Entry level, Internship
Opis i wymagania

Opis zapotrzebowania Nasze Wymagania:
  • Chęć rozwoju w kierunku pogłębienia zagadnień z obszaru rachunkowości isprawozdawczości finansowej opartej na polskich i międzynarodowych regulacjach
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu doradztwa księgowego lub wobszarze audytu
  • Rozpoczęte kwalifikacje Biegły rewident/ACCA będą dodatkowym atutem,
  • Ukończone/w trakcie studia magisterskie (preferowane kierunki rachunkowość ifinanse/ekonomia)
  • Wysokie umiejętności analityczne i personalne, wysoka kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość MS Office (w tym bardzo dobra znajomość Excela)
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i chęć rozwoju
  • Gotowość do podróży służbowych
  • ...dołącz do Deloitte!

    Twój zakres obowiązków:

    JakoIntern / Analystw zespole Audit Advisory będziesz miał możliwość wspomagać zespół doradztwa księgowego w przygotowaniu księgowych konsultacji, analiz i raportów dotyczących kompleksowych zdarzeń gospodarczych i procesów biznesowych.

    Ponadto będziesz realizować ciekawe i rozwijające umiejętności projekty doradcze dla polskich i międzynarodowych klientów. Zyskasz możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej poprzez pełen wyzwań proces doradzania firmom przy różnorodnych kwestiach z obszaru rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.

    To oferujemy:
  • Umowę o pracę lub Umowę Zlecenie,
  • Możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności,
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych,
  • Współpracę z ekspertami oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych,
  • Możliwość ciągłego rozwoju,
  • Pracę przy ciekawych projektach związanych z doradztwem w praktycznym zastosowaniu teorii zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.
  • O Deloitte:

    Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

    O zespole:

    Jako Dział Audytu w … tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Dołącz do naszego zespołu - zapraszamy

    Ścieżka rekrutacji

    Zaaplikuj online i spotkaj się z nami.