EY

Asystentka/ Asystent w Zespole CTS EY Payroll

Recruiter
EY
Location
Łódź-POL
Salary
Not disclosed
Posted
31 Dec 2021
Closes
31 Jan 2022
Ref
149438
Approved employers
Approved employer
Contract type
Permanent
Hours
Full time
Experience level
Qualified accountant

Core Tax Support to nowopowstałe centrum kompetencyjne EY w Łodzi – chcemy zmienić oblicze dostarczania kluczowych dla biznesu procesów. Wspieramy wszystkie zespoły i projekty prowadzone przez Dział Doradztwa Podatkowego EY Polska – przygotowujemy deklaracje podatkowe, zbieramy dane od klientów wewnętrznych i zewnętrznych, wspieramy księgowanie operacji, zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, kierujemy wnioski do urzędów i wiele, wiele innych. Czekają na Ciebie różnorodne zadania w nowoczesnym środowisku pracy.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Obecnie poszukujemy osoby mającej nawet niewielkie doświadczenie w obszarze płacowym. Praca będzie wykonywana w przyjaznej grupie doświadczonych specjalistów oraz koordynatora zespołu.

Twoje główne zadania:

  • Obsługa programu Płatnik,
  • Obsługa programów kadrowo – płacowych,
  • Nadzór nad robotami obsługującymi powtarzalne procesy i wymyślanie dla nich nowych zastosowań, które później opracują programiści.

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • Wyksztalcenie wyższe,
  • Pierwsze doświadczenia w obszarze płacowym

Docenimy również:

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość programu Płatnik lub innych programów księgowych (jeśli ich nie znasz, przeszkolimy Cię). Znajomość programów kadrowych oraz księgowych (jeśli ich nie znasz, przeszkolimy Cię).

Pasujesz do nas, jeśli:

Potrzebujesz ciekawych wyzwań, ale cenisz sobie elastyczność i work-life balance. Masz analityczny umysł i nie boisz się liczb, a także lubisz uczyć się nowych rzeczy (nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do pracy). Często zastanawiasz się „Czy to nie mogłoby działać lepiej?” oraz cenisz kontakt z ludźmi

Oferujemy:

  • Spokojne i bezstresowe środowisko pracy, wsparcie dla rodziców z dziećmi oraz dużą elastyczność godzinową,
  • Stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra,
  • Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami,
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji i certyfikatów,
  • Unikalny program zdobywania kompetencji przyszłości EY Badges,
  • Indywidualnie projektowaną mapę szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,
  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,
  • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą,
  • Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.