EY Global Services (Poland)

Praktykant/Młodszy Analityk w Zespole Fuzji i Przejęć, Strategia i Transakcje

Location
Warsaw (PL)
Salary
Competitive
Posted
27 Dec 2021
Closes
27 Jan 2022

Zespół Fuzji i Przejęć EY to grupa specjalistów realizujących projekty w obszarze doradztwa przy transakcjach kupna oraz sprzedaży spółek, fuzji, podniesienia kapitału oraz tworzenia JV dla klientów polskich i międzynarodowych.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Pracując w zespole M&A będziesz miał okazję wspierać wiodące organizacje oraz przedsiębiorców w przeprowadzaniu transakcji fuzji i przejęć na poziomie zarówno lokalnym jak i globalnym. Jako członek zespołu projektowego, od samego początku będziesz uczestniczył w przygotowywaniu ofert, kompleksowych analiz oraz dokumentów transakcyjnych wymaganych w toku całego procesu. Oferujemy możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu corporate finance, nauki obsługi profesjonalnych baz danych oraz zdobycia unikalnego doświadczenia na rynku fuzji i przejęć. Najlepszym kandydatom oferujemy możliwość stałego zatrudnienia po okresie praktyk.

Twoje główne zadania:

  • Wsparcie zespołów w przygotowaniu dokumentacji transakcyjnej oraz ofertowej,
  • Przygotowanie analiz (w tym modeli finansowych) oraz prezentacji dla klientów,
  • Wsparcie w przygotowaniu kompleksowych analiz wybranych spółek i sektorów.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu corporate finance,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point oraz Excel,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze doradztwa transakcyjnego i/lub strategicznego.

Kogo szukamy:

  • Poszukujemy osób, które efektywnie planują swój czas pracy, wychodzą z inicjatywą i wykazują się dużą samodzielnością. Dodatkowo, idealny kandydat będzie charakteryzował się łatwością w nawiązywaniu relacji z zespołem oraz umiejętnością jasnego przedstawiania i komunikowania informacji.

Oferujemy:

  • Dołączając do Zespołu Fuzji i Przejęć będziesz mieć szansę zdobyć unikalne doświadczenie poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach doradczych. Zapewniamy:
  • Bezpośredni udział w projektach w Polsce i w Europie,
  • Pracę w międzynarodowych zespołach,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

  Responsibilities, Qualifications, Certifications - Internal

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.