EY Global Services (Poland)

Biegła Rewidentka / Biegły Rewident oraz Aplikanci na Biegłych Rewidentów (Audyt, Katowice)

Location
Katowice
Salary
Competitive
Posted
23 Nov 2021
Closes
23 Dec 2021
Full time

Job description

Requisition ID:  215745

Jeśli posiadasz lub planujesz zdobyć tytuł Biegłego Rewidenta, ta oferta jest dla Ciebie idealna!

Szukamy osób z praktycznym doświadczeniem w badaniu sprawozdań finansowych, niezależnie od wielkości podmiotu uprawnionego oraz charakteru podmiotów badanych.
Zapraszamy Cię do zespołu Audytu EY gdzie docenimy i poszerzymy Twoje kwalifikacje oraz zapewnimy biznesowe pole do popisu. Mamy projekty, które Ci zaimponują i narzędzia, dzięki którym rozwiniesz swoją markę profesjonalisty świata finansów.

Zapraszamy do rozmowy!

Twoje główne zadania:

•    wnikliwa obserwacja i zrozumienie procesów biznesowych funkcjonujących
w audytowanych spółkach
•    wyciąganie wniosków z przeanalizowanych obszarów działalności przedsiębiorstwa
•    weryfikacja wiarygodności dokumentacji finansowej audytowanych spółek
•    analiza sprawozdań finansowych spółek będących przedmiotem audytu – mamy w portfolio praktycznie każdą branżę
•    codzienna współpraca z klientami oraz międzynarodową siecią biur EY, przy wykorzystaniu technologii, która pozwoli Ci skupić się na najciekawszych wyzwaniach

Umiejętności, które wykorzystasz:

•    posiadasz tytuł Biegłego Rewidenta bądź jesteście w trakcie zdobywania kwalifikacji Biegłego Rewidenta
•    masz ukończone studia wyższe
•    myślisz analitycznie
•    bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
•    znasz język angielski na poziomie średnim (czytanie, pisanie)

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze rewizji sprawozdań finansowych zdecydowanie powinniśmy porozmawiać – niezależnie od tego w jakiej branży aktualnie pracujesz

Docenimy również jeśli:

•    sprawnie organizujesz pracę własną i innych
•    dobrze odnajdujesz się w międzynarodowym środowisku
•    chętnie dzielisz się wiedzą i w przypadku wyzwania lubisz szukać rozwiązań

Pasujesz do nas jeśli:

Jeśli lubisz pracować z ludźmi, nie lubisz się nudzić, masz doświadczenie w finansach i chcesz coś zmienić ale potrzebujesz dodatkowej wiedzy biznesowej – pasujesz do nas.

Oferujemy:

•    Future Finance Professional – unikalny program szkoleniowo-rozwojowy, dzięki któremu krok po kroku zbudujesz kompetencje na miarę światowej klasy profesjonalisty w zakresie finansów. Program ma na celu rozwój kompetencji technicznych związanych z finansami przedsiębiorstw, rachunkowością, sprawozdawczością, prawem biznesowym oraz podatkowym, audytem w dobie cyfryzacji, analizą dużych zbiorów danych, a także kompetencji miękkich związanych z budowaniem efektywności, marki osobistej, rozwijaniem sztuki efektywnej komunikacji czy zarządzania zespołem.
•    Pełne wsparcie w procesie zdobywania kwalifikacji Biegłego Rewidenta (finansowanie, materiały, kursy przygotowujące, urlop szkoleniowy, opieka Biegłego Rewidenta) oraz ACCA (finansowanie, materiały, kursy przygotowujące, urlop szkoleniowy, opieka członka ACCA)
•    dostęp do profesjonalnej wiedzy oraz możliwości zdobycia kompetencji zarówno w trakcie pracy jak i jeszcze przed jej rozpoczęciem
•    EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA prestiżowej Hult International Business School
•    umowa na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy)
•    elastyczny czas i miejsce pracy
•    Ciągła nauka i rozwój: Rozwiniesz kompetencje potrzebne na dziś i na przyszłość. Czeka na Ciebie indywidualna mapa szkoleń, wsparcie finansowe i merytoryczne w zdobywaniu potrzebnych kwalifikacji i certyfikatów, a także nielimitowany dostęp do platform online takich jak Udemy for Business.
•    Sukces według Twojej definicji: Dedykowany doradca kariery, rozbudowane i różnorodne ścieżki rozwoju, a także elastyczność czasu i miejsca pracy pozwolą Ci osiągnąć to, co chcesz, po Twojemu.
•    Pozycja lidera transformacji: Świat się zmienia, a my zapewnimy Ci informacje, wsparcie i pewność siebie niezbędne do współtworzenia tej zmiany.
•    Różnorodna i inkluzywna kultura pracy: W EY każdy jest mile widziany i tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Twój punkt widzenia jest dla nas ważny.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.