Manager Audytu - Biegły Rewident

Location
Katowice
Posted
22 Apr 2021
Closes
22 May 2021
Ref
181/04/2021/JJ
Full time
Experience level
Manager

KONSULTANT PROWADZĄCY: JOANNA JACKOWSKA

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Dla naszego Klienta, dużej firmy doradczo-audytorskiej należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy kandydata na stanowisko

MANAGER AUDYTU

Główne obowiązki:

  • Realizacja i zarządzanie projektami audytorskimi
  • Dbanie o długofalowe relacje z Klientami z wielu branż
  • Zarządzanie pracą zespołu (koordynatorów i asystentów)
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach projektów interdyscyplinarnych
  • Raportowanie wyników bezpośrednio do Dyrektora Departamentu
  • Pełnienie strategicznej roli w zespole i bliska współpraca z Dyrektorem
  • Dbałość o profesjonalizm i terminowość realizowanych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Uprawnienia Biegłego Rewidenta / lub w trakcie (10/10 egzaminów)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w audycie finansowym
  • Komunikatywny język angielski i/lub niemiecki
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • Strategiczne podejście i świetna organizacja

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej grupie
  • Różnorodność branż Klientów
  • Szkolenia merytoryczne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Multikafeteria (opieka medyczna, bony, bilety, multisport i inne)